SAKARYA
ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Veli Akademisi Eğitimleri Başladı
![Veli Akademisi Eğitimleri Başladı](/meb_iys_dosyalar/2019_12/27093344_IMG-20191226-WA0007.jpg)
Namık Kemal Ortaokulunun koordinasyonunu sağladığı Veli Akademisi eğitimleri başladı. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin daha nitelikli ve bilinçli bir ortamda eğitim alabilmeleri için başlatılan faaliyetler kapsamında eğitim ve öğretim işleminin sadece okul eğitimiyle sınırlı kalmadan hayatın her alnına yayılması amaçlanmaktadır. Projenin yürütülmesi ve uygulanmasında emeği geçen tüm yönetici ve öğretmenlerimizi tebrik ederiz.