SAKARYA
ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
UZAKTAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI
![UZAKTAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI](/meb_iys_dosyalar/2020_11/24093707_127091024_214490880063513_7740500503665715015_n.jpg)
Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüze bağlı tüm resmi/özel okul/kurum müdürlerimizin ve her okul/kurumdan temsilen bir öğretmenimizin katılımıyla uzaktan 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama etkinliği gerçekleştirdik.
Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun.
Uzaktan da yakınsın öğretmenim.
İyi ki varsınız.