"TELAFİDE BEN DE VARIM" ADAPAZARI'NDA BAŞLIYOR"
![](/meb_iys_dosyalar/2021_07/06164811_k_17125036_k_03074851_def5c94c-2d7a-4918-9774-a562b223bc52.jpg)
'' Millî Eğitim Bakanlığımızın okullarda başlatılacak "Telafide Ben de Varım" programı, 31 Ağustos'a kadar sürecek. Gönüllülük esasına göre öğrenciler, öğretmenler ve velilere yönelik eğitim faaliyetlerini içeren programda eğitim faaliyetleri; "fiziksel", "sosyal duygusal", "akademik gelişim" ve "özel eğitim alanı" olmak üzere dört ana temaya uygun planlanacak. Program kapsamında; bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetleri ve etkinliklerle ilgili ayrıntılara "https://telafidebendevarim.meb.gov.tr" adresinden erişilebilecek.''
Adapazarı İlçesinde ki faaliyetler için tıklayınız.