SAKARYA
ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Roman Kahramanları Festivalinin Açılışını Gerçekleştirdik
![Roman Kahramanları Festivalinin Açılışını Gerçekleştirdik](/meb_iys_dosyalar/2019_12/19164407_baYlYk.jpg)
Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisemizde 'ROMAN KAHRAMANLARI FESTİVALİ' nin açılışını gerçekleştirdik. Muhteşem ve görülmeye değer bir festival gerçekleştirdi öğrencilerimiz. Başta okul müdürümüz olmak üzere emeği geçen tüm yönetici, öğretmen ve paydaşlarımız ile takdiri ve alkışı hak eden öğrencilerimizi yürekten kutlarız.