SAKARYA
ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Orhan Camiinde 24 Kasım Öğretmenler Günü Programı Düzenlendi
![Orhan Camiinde 24 Kasım Öğretmenler Günü Programı Düzenlendi](/meb_iys_dosyalar/2018_11/26095138_baYlYk.jpg)
Yenikent İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerinden 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Orhan Camiinde ahirete intikal eden öğretmenlerimiz için program düzenlendi. Program kur´an tilaveti ve ilahiler eşliğinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Ahirete intikal eden öğretmenlerimize allahtan rahmet, hasta olanlara da acil şifalar dileriz.