SAKARYA
ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Nehir Projesi 8. Sınıf Öğrencileri İçin İzleme Sınavı
![Nehir Projesi 8. Sınıf Öğrencileri İçin İzleme Sınavı](/meb_iys_dosyalar/2022_02/23125823_WhatsApp_Image_2022-02-23_at_12.29.13.jpg)
Valiliğimiz himayelerinde Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğünce sürdürülen #NehirProjesi kapsamında periyodik olarak düzenlenen izleme sınavlarının ikincisi 24.02.2022 tarihinde 8. sınıflar için gerçekleştirilecektir.
Sınava girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.
Coşkun BAKIRTAŞ
Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü