SAKARYA
ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Montessori Eğitimlerimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor.
![Montessori Eğitimlerimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/10102627_Mart_4.jpg)
Montessori eğitimlerimiz tüm hızıyla devam ediyor.
Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Evim Montessori işbirliği çerçevesinde Şeker Anaokulunun öğretmenlerine yönelik "MONTESSORİ EĞİTİMİ" başlamıştır.
Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak; Evim Montessori Kurucu Müdürü ve Montessori Eğitmeni olan Mine HIZ'a ve EVİM Montessori ailesine, eğitimlere büyük bir özveri ve gönüllülükle katılan Şeker Anaokulu ve Türk İş İlkokulu öğretmenlerine teşekkür ederiz.