SAKARYA
ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİKROFON SENDE FİNALİ BAŞLADI.
![MİKROFON SENDE FİNALİ BAŞLADI.](/meb_iys_dosyalar/2021_03/22183514_MYKROFON_SENDE_AFYY-YENY.jpg)
İlçe Mill Eğitim Müdürlüğü Özel büro sosyal kültürel faaliyetler ve dijital yönetim birimi tarafından yürütülen "MİKROFON SENDE" ses yarışması final oylaması başladı. Oylamaya adapazarimem_kultursanat_spor instagram sayfamızı takip edip , yarışmacıları dinleyip beğen butonuna tıklayarak katılabilirsin.Final oymaları 22-29 Mart 2021 tarihlerinde gerçekleşecek ve 29 Mart saat 12.00 da sona erecektir.