SAKARYA
ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kütüphanelerimiz Zenginleşiyor
![Kütüphanelerimiz Zenginleşiyor](/meb_iys_dosyalar/2022_04/06192110_AdsYz_tasarYm.jpg)
Adapazarı İlçe Millî Eğitim Şube Müdürümüz Hasan Büyükbaş, Teyfik İleri İmam Hatip Lisesi, Ozanlar Anadolu Lisesi, Ozanlar Ortaokulu ve Budaklar İlkokulunu ziyaret etti.
Okulların kütüphanelerini gezen Büyükbaş, kütüphanelerimizi zenginleştirme çalışmalarının devam ettiğini, ögrencilerin de kitap okuma noktasında teşvik edildiğini belirtti.