Gözle, Taşı, Kur" İsimli Projeye Başvurular Başlamıştır.
![Gözle, Taşı, Kur](/meb_iys_dosyalar/2022_07/19145610_WhatsApp_Image_2022-07-19_at_13.21.05.jpg)
TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı kapsamında "Doğa, Tarım ve Mimari Bağlamlarında Gerçekçi Matematik Eğitimine Uygun Soru Yazma: Gözle, Taşı, Kur" isimli projeye başvurular başlamıştır.
Projeye; Türkiye'nin her yerinden, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi kurum ve kuruluşlarda görev yapan kadrolu/sözleşmeli olarak görev yapan ilköğretim matematik öğretmenleri başvuru yapabilir.
Proje 05-10 Eylül 2022 tarihleri arasında SAKARYA' da gerçekleştirilecektir.
Projeye ait detaylı bilgilere ve başvuru formuna https://gmeilegozletasikur.wixsite.com/tubitak4004 internet sitesinden erişebilirsiniz.