DÖGEP Kasım Ayı Eylem Planı
![DÖGEP Kasım Ayı Eylem Planı](/meb_iys_dosyalar/2019_11/28103037_DOGEP_3.jpg)
DÖGEP kapsamında Kasım ayında gerçekleştirilen program Prof. Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda 27 Kasım 2019 tarihinde saat 15:00 de gerçekleştirildi. Toplantı kapsamında eğitim camiasına örnek çalışmalarıyla ilham veren ve iz bırakan veya yıllarca öğrenci yetiştirmiş/yetiştirmekte olup eğitime adanmış bir hayat yaşayan ya da bu uğurda mücadele verirken şehit olan öğretmenlerimizin örnek hayatları ve eğitim çalışmalarının incelenmesi konuları işlenmiştir.