SAKARYA
ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Dilimizi Zenginleştirme Projesi" kapsamında okuma-yazma becerisinin temelini oluşturmak ve kitap sevgisini aşılamak amacıyla yazar ve öğrenciler bir araya geldi.
![](/meb_iys_dosyalar/2024_01/09135358_whatsappimage20240109at13.46.59.jpg)
Adapazarı İlçe Millî Eğitim Şube Müdürü Hasan Büyükbaş ve Dilimizin Zenginlikleri Proje koordinatörleri ile gerçekleştirdikleri okul-kurum ziyaretlerinde etkinlikleri yerinde inceleyerek öğretmenlerin ve öğrencilerin emeğine,heyecanına ortak oldular.