SAKARYA
ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
CANLI OKUL TANITIMLARI
![CANLI OKUL TANITIMLARI](/meb_iys_dosyalar/2020_12/24113850_OKUL_TANITIM_GUNLERY_KopyasY.jpg)
Canlı okul tanıtımlarımız başladı.Pandemi sebebiyle Özellikle 8.sınıf öğrenci ve velilerine yönelik olarak gerçekleştirilen canlı okul tanıtım günleri ile okulların tanıtılması , tercih sürecinde öğrenci ve velilerimizin bilgilendirilmesi amaçlanmıştır.Bu kapsamda ilk misafir okulumuz Cevat Ayhan Fen Lisesi olmuştur. Yayını kaçıranlar adapazarımem you tube sayfamızdan izleyebilirler.