SAKARYA
ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ADAPAZARI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SENE BAŞI KURUL TOPLANTISI YAPILDI
![ADAPAZARI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ SENE BAŞI KURUL TOPLANTISI YAPILDI](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_01135223_2016083114.29.22.jpg)
Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya CEVHERLİ başkanlığında 31 Ağustos 2016 Çarşamba günü saat 14:00 de İMKB Sakarya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı salonunda resmi ve özel okul/kurum müdürleriyle 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı sene başı kurul toplantısı gerçekleştirildi.
![01-09-2016](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_01134932_2016083114.28.46.jpg)