SAKARYA
ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Adapazarı Belediyesi Geleceğe Işık Tutuyor Projesi Start Aldı
![Adapazarı Belediyesi Geleceğe Işık Tutuyor Projesi Start Aldı](/meb_iys_dosyalar/2020_02/27135040_baYlYk.jpg)
Adapazarı Belediyesi ve İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülen ''Adapazarı Belediyesi Geleceğe Işık Tutuyor Projesi'' Çamyolu İlk/Ortaokulunda gerçekleştirilen programla start aldı. Açılış programına Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu IŞIKSU, İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun BAKIRTAŞ, Belediye Başkan Yardımcıları, okul idaresi, öğretmen ve öğrenciler katıldılar.