75.Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin AB´de Evde Sağlık Hizmetleri Deneyimi
![75.Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencilerinin AB´de Evde Sağlık Hizmetleri Deneyimi](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_02105938_img20160601wa0001.jpg)
75.Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hemşirelik Alanı Öğrencilerinin AB´de Evde Sağlık Hizmetleri Projesi kapsamında AB üyesi ülkelerdeki Evde Sağlık-Bakım Hizmetlerine ve daha sonra devam eden sağlık hizmetlerini yerinde görerek,inceleyerek ve eğitim çalışması yaparak iyi uygulamaları halkımızın hizmetine sunmayı amaçlayan proje ile 10 Öğrenci ve 1 Öğretmen ile Macaristan´da eğitim çalışmaları gerçekleştirdiler.
Projeye Okul Müdürü Davut OLMUŞTUR ve Öğretmen Ayşe KAHRAMAN idaresinde;
Buse İNCE, Ece ÇOLAK, Yasemin YILDIZ, Sümeyye BAŞTAN, Nur SAKAOĞLU, Sena ÇELİK, Didem BİRLİKÇİOĞLU, Selen MEMOĞLU, Şüheda GİRGİN ve Ayşenur GEBEŞOĞLU isimli öğrenciler katılmışlardır.