3.GELENEKSEL ORTAOKULLAR ARASI TİYATRO FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ
![3.GELENEKSEL ORTAOKULLAR ARASI TİYATRO FESTİVALİ ÖDÜL TÖRENİ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/13160705_img20240613wa0104.jpg)
3.Geleneksel Ortaokullar Arası Tiyatro Festivali Ödül Töreni İl Millî Eğitim Müdürümüz Coşkun Bakırtaş, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Bilal Kuriş, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Engin Kahraman ve protokol üyeleri katılımı ile gerçekleştirildi.
Festival Ödül Töreni öncesi Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü Öğretmen Tiyatro Ekibi "Kaptan Geri Dönüşüm ve Arkadaşları" adlı çocuk oyununu sahnelediler.
Festivale il geneli 5 okul 80 öğrenci 1500 seyirci öğrenci katılım sağladı. 28-31 Mayıs tarihleri arasında Orhangazi Kültür Merkezinde oyunlarını sergileyen öğrenciler dört farklı kategoride ödüllerini aldılar.
Festivale katılan tüm okullarımıza emekleri için teşekkür ederiz Sanat, hayattır
Festivale sundukları destek ve katkılar için Adapazarı Belediye Başkanı Sayın Mutlu Işıksu'ya ve Başkan Yardımcısı Sayın Fatih Çelikel'e teşekkür ederiz.