2019-2020 Eğitim Öğretim Yılına Hazırlık Çalışmaları
![2019-2020 Eğitim Öğretim Yılına Hazırlık Çalışmaları](/meb_iys_dosyalar/2019_09/06152036_baYlYk.jpg)
09 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayacak olan 2019/2020 eğitim öğretim yılının öğrencilerimizin huzur ve güven içerisinde geçirebilmesine yönelik alınacak tedbirlere ilişkin 06 Eylül 2019 Cuma günü saat 11.00' da Adapazarı Kaymakamlığı Toplantı Salonunda; Adapazarı Kaymakamlığı başkanlığında, İlçe Millî Eğitim Müdürü , İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, okul/kurum müdürleri ve okul aile birliği başkanlarının katılımı ile eğitim öğretim öncesi hazırlık toplantısı gerçekleştirilmiştir.