SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yıl Sonu Çalışma Raporları

Okul PDR Hizmetleri Yıl Sonu Çalışma Raporunu girmeyen okullar ile ilgili duyuru ve Giriş Yapmayan/Çıktı Almayan Okullarımızın listesi aşağıda paylaşılmıştır.

 

YIL SONU ÇALIŞMA RAPORLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

 

Okul/kurum yılsonu çalışma raporu veri girişlerinin yapılması istatistiki verilerin sağlıklı olması açısından önem arz etmektedir.

 

Okul/Kurumlar:

  1. 1. Giriş yapmayan/çıktı almayan okul/kurumlar 30.09.2015 tarihine kadar kurum şifresi ile giriş yaparak yıl sonu çalışma raporunun her sayfası kaydederek doldurup okul bilgileri menüsünde bulunan “Okul Bilgileri Son Kontrol-Rapor Al” butonu ile rapor çıktısını alıp okulda muhafaza edileceklerdir.
  2. 2. Bünyesinde birden fazla okul/kurum bulunması halinde (birden fazla kurum şifre bulunması halinde)  her bir okul/kurum için ayrı ayrı kurum şifresi ile giriş yapılacaktır.
  3. 3. Yeni açılan veya dönüşen okullarda (rehberlik faaliyet yapılmayan okullarda) sadece Okul Bilgileri-RAM300001  ekranı doldurularak kaydedilip rapor çıktısı alınacaktır.
  4. 4. Rehberlik öğretmeni olsun/olmasın tüm okullar giriş yapacaklardır.
  5. 5. Veri girişi yapılırken yaşanan sorunların hangi ekranda hata ile karşılaşılıyorsa o ekrandaki yardım masası butonuna basılarak sorunun bildirilmesi gerekmektedir.

Yıl Sonu Çalışma Raporunu Girmeyen/Çıktı Almayan Okulların listesi ekte sunulmuştur.

Okul Listesi için tıklayınız >>>

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.