SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uygulama Öğrenci Değerlendirme Modülüne Veri Girişleri - GÜNCELLENDİ

Tüm Okul Müdürlüklerinin Dikkatine

Uygulama Öğrenci Değerlendirme Modülüne çift anadal/ yandal öğrencileri ile ilgili işlemlerin gerçekleştirileceği menü muaf öğrenci girişinin yapılacağı sayfa tanımlanmıştır. Çift anadal/ yandal öğrencileri ile ilgili işlemler kurumlar tarafından, muaf öğrenci giriş ile ilgili işlemler iller tarafından gerçekleştirilecektir. İşlemler gerçekleştirilirken dikkat edilecek hususlar:

1.       Öğrenci aynı kuruma anadal uygulaması yaptığı kuruma çift anadal/ yandal öğrencisi olarak eklenemez,

2.       Öğrenciye anadal uygulama öğretmeni/ akademisyeni olarak eklenmiş öğretmen/ akademisyen çift anadal/ yandal öğretmeni/ akademisyeni olarak eklenemez.

Çift anadal/ yandal öğrencilerinin devamsızlık hafta, devamsızlık ve değerlendirme form işlemleri öğrencinin anadal işlemlerinin gerçekleştirildiği ekranlardan yapılacaktır. Diğer işlemlerin yapılacağı ekranlar:

1.       “Çift Anadal/ Yandal İşlemleri -> Öğrenci Giriş” ekranından çift anadal/ yandal öğrencisi,

2.       “Çift Anadal/ Yandal İşlemleri -> Uygulama Öğretmeni” ekranından uygulama öğrencisine danışman öğretmen,

3.       “Çift Anadal/ Yandal İşlemleri -> Uygulama Akademisyeni” ekranından uygulama öğrencisine danışman akademisyen eklenebilecektir.


NOT: Muaf Öğrenci İşlemleri “Öğrenci Giriş -> Muaf Öğrenci Giriş” ekranından gerçekleştirilecektir.

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.