SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TYP ÇALIŞANLARININ EĞİTİM FORMLARI VE İMZA ÇİZELGELERİ - GÜNCELLENDİ (ACELE ve GÜNLÜDÜR)

TYP BAŞLANGIÇ TARİHİ: 03.10.2016

TYP BİTİŞ TARİHİ: 16.06.2017

YÜKLENİCİ KURUM: GÖREVLİ ÇALIŞTIRAN OKULUN ADI

YÜKLENİCİ YETKİLİSİ: GÖREVLİ ÇALIŞTIRAN OKUL MÜDÜRÜ VEYA VEKİLİ İMZALANIP MÜHÜRLENECEK.

 

KATILIMCININ ADI VE SOYADI :

KATILIMCININ T.C.KİMLİK NOSU:

 

2-     Aylık Eğitim Formu

Her bir katılımcı için haftalık 1 gün veya haftanın 5 gününe dağıtılacak şekilde toplam 9 saat olarak Yüklenici Sözleşmesinin 8.md.sinde belirtilen konular ile ilgili eğitim verildiğine dair bilgiler haftalık bu forma işlenerek  eğitim veren tarafından imzalanacaktır.

 

Eğitim Formunun alt kısmı Okul İdarecisi tarafından imzalanıp mühürlenerek Aylık imza çizelgesi ile birlikte her ayın son günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilecektir.

 

3-     Katılımcının istirahat raporu, ücretsiz izin veya mazeret izni olarak herhangi bir şekilde devamsızlığının bulunması durumunda bunlara ait evraklarının cezai durumlara düşülmemesi amacıyla ay sonu beklenmeden  ilçe milli eğitim müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir.

Belgeler en geç  28.12.2016 Çarşamba Günü Saat 11:00´e kadar gönderilmesi gerekmektedir.

 

 

Katılımcıların maaş işlemlerinin gecikmeye mahal verilmeden zamanında ödenebilmesi amacıyla yukarıda belirtilen hususlara titizlikle yerine getirilmesini rica ederim.

 

TYP 1 İmza Çizelgesi Örneği İçin Tıklayınız.

TYP 2 İmza Çizelgesi Örneği İçin Tıklayınız.

İŞKUR Eğitim Formu Örneği İçin Tıklayınız.

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.