SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şube Müdürümüz Fevzi MAHMUTOĞLU Veda Etti

Şube Müdürümüz Fevzi MAHMUTOĞLU Veda Etti

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün kuruluşundan bu yana kurumumuzda görev yapmakta olan Şube Müdürümüz Fevzi MAHMUTOĞLU’nun zorunlu rotasyon ile görev yerinin değişmesi nedeniyle Adapazarı Kaymakamlık Toplantı Salonu´nda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ziya CEVHERLİ Başkanlığında Müdürlüğümüz Personelinin de katılımlarıyla bir veda toplantısı düzenlendi.

 

Şube Müdürümüz Fevzi MAHMUTOĞLU’nun İlçemiz personeli ile vedalaşması esnasında duygusal anlar yaşanırken, toplantı toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

 

Şube Müdürümüz Fevzi MAHMUTOĞLU’na yeni görev yerinde sağlık, huzur ve başarı diliyoruz.

 

Şube Müdürümüz Fevzi MAHMUTOĞLU Veda EttiŞube Müdürümüz Fevzi MAHMUTOĞLU Veda EttiŞube Müdürümüz Fevzi MAHMUTOĞLU Veda EttiŞube Müdürümüz Fevzi MAHMUTOĞLU Veda EttiŞube Müdürümüz Fevzi MAHMUTOĞLU Veda EttiŞube Müdürümüz Fevzi MAHMUTOĞLU Veda EttiKaraosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.