SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje İrtibat Kişileri [ÇOK ÖNEMLİ]-2015/2016

2014-2015 Eğitim Öğretim yılında başladığımız Proje İrtibat Kişileri Ağı geçtiğimiz yıl süresince etkili olmuş, öğretmenlerimizin olumlu geri bildirimleri bizlere ulaşmıştır.

Proje hazırlama kültürünün yaygınlaşmasını amaçladığımız bu  ağ ile öğretmenlerimizin projelerde yürütücülük deneyimi kazanmalarını da hedefliyoruz. Bu ağ sayesinde, özellikle ilimizde her türlü proje başvuru ve proje çalışmasının (Bilimsel, AB, Sosyal, Yerel vb.) niteliği ve sayısı artacaktır. Zaman kaybı olmadan aracısız bir şekilde ilgili arkadaşlarımıza direkt ulaşma imkanı elde edilecektir.

 

Okul/Kurumlarımızda görevli, tercihen projeler, yarışmalarla ilgilenen, motivasyonu yüksek, istekli, proje hazırlama seminerine katılmış, e-posta takibini düzenli olarak yapan, proje hazırlama konusunda istekli öğretmenlerimizden EN AZ 1 öğretmenimizin bilgilerinin  http://sakaryaarge.meb.gov.tr  Duyurular kısmından 30 EKİM 2015 tarihine kadar doldurulması gerekmektedir.

Ayrıca daha önce irtibat kişisi olup da devam etmek istemeyen öğretmenlerimiz ile okul/kurumdan ayrılan öğretmenlerimiz bilgilerini de iptal talebi işleminden gerçekleştirebilirler.

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.