SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Prof.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sertifika Heyecanı

Prof.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sertifika Heyecanı

Avrupa Birliği Erasmus+ Programı çerçevesinde, 26 Nisan – 24  Mayıs 2015 tarihleri arasında Çek  Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’ta bir ay süreyle öğrenim ve staj çalışması yapan Adapazarı Prof.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri yurda döndükten sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya CEVHERLİ´yi makamında ziyaret etti. 

Bilişim alanında öğrenim gören 20 öğrenciye sertifikaları İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya CEVHERLİ tarafından verildi. Ziyaret esnasında Prof.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Mithat ŞAHİN ve Bilişim Alanı Öğretmenleri de hazır bulundular.

        Ziyaret esnasında, gerçekleştirilen bu proje ile öğrencilerin yabancı dilinin ve mesleki becerilerinin etkin bir biçimde geliştirilmesi amaçlandığı da ifade edildi.

Prof.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika HeyecanıProf.Dr. Tansu Çiller Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Sertifika Heyecanı
 

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.