SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖNEMLİ - GÜNCELLENDİ - TEOG Rehberlik Çalışmaları Semineri

2016-2017  Eğitim Öğretim Yılı  Tercih Danışmanlığı sürecinde öğrencilere bir üst kuruma geçişlerinde  rehberlik yapılması ve süreçte verilecek tercih danışmanlığı hizmetlerin belirlenen standartlar  yürütülmesi amacıyla, İlimiz genelinde görev yapan tüm ortaokul Rehberlik Öğretmenlerine ve  İlçe  Müdürlüklerince oluşturulan TEOG Tercih Danışman Komisyon Üyelerine,   12/06/ 2017 tarih ve saat 10:00 da Serdivan  Şehit Erol Olçak  Anadolu Lisesi Konferans Salonunda İl Milli Eğitim Müdürü Pervin TÖRE başkanlığında seminer  düzenlenecektir.

Yukarıda belirtilen tarih ve saatler arasında Serdivan  Şehit Erol Olçak  Anadolu Lisesi Konferans  Salonunda  yapılacak olan TEOG Rehberlik Çalışmalar seminerine, İlimizde genelinde görev yapan tüm ortaokul Rehberlik Öğretmenlerinin ve İlçe  Müdürlüklerince oluşturulan  TEOG Tercih Danışman Komisyon Üyelerinin  tebliğ  edilerek katılmaların sağlanması gerekmektedir. 

 

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.