SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ziya Cevherli’den Okul Ziyaretleri

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, mesaisinin büyük bölümünü okul ziyaretlerine ayırıyor. Her gün en az 5-6 okulu gezen Cevherli; öğrenci, öğretmen ve okul yöneticileriyle görüşerek, sorunları dinliyor ve ihtiyaçları yerinde tespit ediyor. Cevherli bu ziyaretleri sırasında görevlerine yeni atanan okul müdürlerine de hayırlı olsun dileğinde bulunuyor.  
Müdürümüz Ziya Cevherli’den Okul Ziyaretleri

Okul gezileri kapsamında bu yıl eğitime açılan 16 derslikli Şehit Fatih Kemal Yarar Ortaokulu’nu da ziyaret eden Ziya Cevherli, Okul Müdürü Alican Akdoğan ve Müdür Yardımcısı Tayfun Yılmaz’dan eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Yeni okul binasının çok amaçlı salon, çevre düzenlemesi gibi bazı ihtiyaçlarının kısa zamanda giderileceğini söyleyen Cevherli, öğrencilerle yaptığı sohbette, vatandaşlarımızın vergileriyle yaptırılan okul binalarının korunması konusunda önemli uyarılarda bulunarak, herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesini istedi.

Adapazarı ilçesinde yer alan tüm okulları gezeceğini ifade eden milli eğitim müdürü Ziya Cevherli, eğitim kalitesinin arttırılması noktasında okul yöneticileri, öğretmenler, veliler ve öğrencilerle sık sık biraraya gelerek, sorunlara ortak çözümler arayacaklarını belirtti.


okul ziyaretleriokul ziyaretleriokul ziyaretleriokul ziyaretleri

 

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.