SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Maaş Değişikliği Formu/Okullarda Stajyer olarak Görev Yapan Öğrenciler

TÜM RESMİ OKUL VE KURUM MÜDÜRLÜKLERİ DİKKATİNE

Maaş değişiklik formunu getirirken göreve dönenlere göreve iade onayı,tebellüğ belgesi eklenecek/Kuruma başka yerden veya ilk atanan personel için Asgari geçim indirim beyannamesi ve aile beyannamesi doldurulacak /Kademe terfii birden fazla olanlar  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün internet sayfasındaki Dökümanlar bölümündeki   çoklu terfi listesine yazılacaktır Önemle duyurulur.

 

Okulunuzda Stajyer olarak görev yapan lise veya mesleki ve teknik eğitim yapan yükseköğretim kurumu öğrencilerine ait puantajların her ayın ilk iş gününü geçmeyecek şekilde destek servisi mutemetlik birimine elden teslim edilmesi gerekmektedir. 2016 Eylül ayına ait puantajlarını teslim etmeyen okul/kurum var ise puantajlarını en geç 03 Kasım Perşembe günü mesai bitimine kadar ivedi şekilde teslim etmeleri önemle duyurulur.

Not: Maaş değişiklikleri her ayın 3. iş gününde mesai bitimine kadar teslim edilmesi gerekmektedir.

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.