SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kodla Sakarya Projesi Eğitim Duyurusu

Resmi/Özel Ortaokul Müdürlüklerinin Dikkatine

Kodla Sakarya Projesi kapsamında Ortaokul müdürlüklerinde görev yapan öğretmenlerimize yönelik; Öğrencilerimizin elektronik ve kodlama becerilerini geliştirerek, istedikleri projeleri gerçekleştirmelerine imkan tanıyacak eğitmenler yetiştirmek amacıyla Blok Kodlama, Temel Arduino ve 3D tasarım eğitimi verilecektir.

Bu eğitimi alan öğretmenlerimiz ilerleyen aşamalarda proje faaliyetlerinin yaygınlaştırılması ve ilçedeki faaliyetlerin takibinde görev alabileceklerdir.

Eğitimlere 40 kişi seçilecektir. Bilişim Teknolojileri öğretmenlerine öncelik verilecektir.

Eğitim için herhangi bir ön yeterlilik/bilgi gerekmemektedir. Bu eğitim alana ilgi duyan herkesin katılımına açık olup, herhangi bir bilgi ve deneyime sahip olma şartı aranmamaktadır.

Eğitimde kullanılacak olan malzemeler eğitim sırasında tarafımızdan sağlanacak olup, katılımcıların diz üstü bilgisayarlarını yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

Başvurular sakarya.meb.gov.tr/kodlasakarya adresinden 02.03.2018 tarihine kadar yapılacaktır.

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.