SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ - RİSK ANALİZİ İŞLEMLERİNİN TAMAMLANMASI (ACİL-ÖNEMLİ)

İlçemizde bulunan Tüm Resmi Okul/Kurumlarımızın MEBBİS İSGB Modülü girişlerini yaptıkları Risk Değerlendirme Verilerinin eksikliklerinin ve varsa yanlışlıklarının giderilerek 26/12/2016 tarihine kadar tamamlamalarının gerektiği yayınlanmış olup, bu süre 28.12.2016 tarihine kadar uzatılmıştır..Bu tarih itibariyle her hangi bir değişiklik yapılamayacağı, iş ve işlemleri yapma yükümlülüğü Okul/Kurum idarecilerindedir. Risk analizlerini eksik yapan Okul/Kurumlarımız bu eksikliklerini tamamlamaları, yanlış girilen bilgilerin düzeltilmesi, Risk Değerlendirme Modülünde hangi maddelerde düzeltme yapacaklarını belirtir bir dilekçeyle ilçemiz İş Sağlığı ve Güvenliği Birimine başvurmaları konusunda hassasiyet gösterilmesi gerekmektedir.Konu ile ilgili olarak ilçemiz İSG Uzmanı S.Yasin BOZBEY´den bilgi alınabilir.

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.