SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ (İŞ GÜVENLİĞİ) (GÜNCELLENDİ)

MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ  MÜDÜRLÜKLERİ

 

İLGİ: 29.04.2016 TARİH VE 4804013 SAYILI YAZIMIZ.  

 

      Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü´nün "Öğrencilerde İş Sağlığı ve Güvenliği Bilincinin Geliştirilmesine İlişkin İş Birliği Protokolü" ile ilgili yazısı ilgi  yazımız ile gönderilmiştir.

 

Söz konusu Protokol gereğince, İlçemizdeki Mesleki ve Teknik  Ortaöğretim Okul/Kurumların öğrencilerde iş sağlığı ve güvenliği bilincinin geliştirilmesine yönelik çalışmaların yürütülmesinin sağlanması ve ayrıca öğretmenler ve yöneticilere yönelik yapılacak eğitim faaliyetlerinin gerçekleştirilerek İş Birliği Protokolü süresince  her 2 (iki) ayda bir yapılan faaliyetlere ilişkin raporların (ilgi yazımız ekinde gönderilen formun) Bakanlığımıza gönderilmek üzere 30 Aralık 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar resmi yazı ile ve adapazari54_egitim@.meb.gov.tr adresine e-posta olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Form için tıklayınız

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.