SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FATİH Projesi Tablet Bilgisayar Setleri

 FATİH Projesi Tablet Bilgisayar Setleri

 

        

Fatih Projesi 1.Faz kapsamında yer alan okullarda öğretmen ve öğrencilere verilen tablet bilgisayar setlerinin  Müdürlüğümüze yapılan şikayetler ve medyada yapılan haberler doğrultusunda  elden veya internet üzerinden satışa sunulduğu tespit edilmiştir.

Bu nedenle, okullarda öğrencilere verilen General Mobile Etab4 ve Etap5 tablet bilgisayarlarının teslim tutanaklarındaki seri no ile aktivasyon ekranından öğrenciye ait olduğu okul idaresi tarafından  kontrol edilecektir. 

Kayıp, çalıntı, kırık ve orjinal işletim sistemine müdahale edildiği tespit edilen tabletler için okul idaresi tarafından tutanak hazırlanacaktır.

Okul idarelerinin ekteki yönerge doğrultusunda hareket ederek gerekli kontrollerin yapılması ve tutanakların en geç  22.02.2016 tarihine kadar Müdürlüğümüze teslim edilmesi gerekmektedir.

Bilgilerinizi,ve gereğini rica ederim.

 

 

                

Genelge için tıklayınız

 

 

 

 

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.