SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri Değerlendirici Havuzu (ACELE ve GÜNLÜDÜR)

Eğitim ve öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların ödüllendirilerek teşvik edilmesi ve paylaşımının sağlanması amacıyla gerçekleştirilen “Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” sürecinde ve eğitim sistemimizde kalite kültürünün tesis edilmesine yönelik en kapsamlı ve uzun soluklu faaliyetlerden biri olan “Eğitimde Kalite Yönetim Sistemi” sürecinde görevlendirilmek üzere “Değerlendirici Havuzu” oluşturulacaktır.

“Eğitimde Kalite Yönetim Sistemi” sürecinde görevlendirilmek üzere çalışmalarda gönüllülük esasına göre görev almak isteyenlerin aşağıda ekte sunulan formu doldurarak 30.04.2015 Perşembe günü saat 16.30´a kadar yazı ile Müdürlüğümüz Strateji Geliştirme Birimine ve ayrıca doldurduğu formu taratarak adpstrateji@gmail.com adresine e-posta göndermesi gerekmektedir. Gereği rica olunur.

Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri Değerlendirici Başvuru Formu için tıklayınız >>>

 

 

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.