SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

E-Motivasyon Eksik Veri Girişi Bulunan Resmi Kurumların Dikkatine

Tüm okul ve kurumlarımızın dikkatine,

Eğitimde Motivasyon ve Katılımcılığı Artırma Projesi kapsamında veri girişi yapılan e-motivasyon modülü okullarımızın eksiklikleri doldurabilmeleri için 20/04/2016 Çarşamba günü saat 12:00’ da açılacak ve  17:00’da kapatılacaktır.

Bu bağlamda sistem, okullarımızın Aralık ve Mart döneminde Etkinlik ekleyip Takip formunu dolduramadıkları geçmiş etkinlikler için veri girişi yapılmasına uygun hale getirilmiştir. Ancak İlçe müdürlükleri tarafından değerlendirilmesi yapılmış etkinlikler tekrar veri girişine açık olmayacaktır. Takip formu doldurulmuş ancak değerlendirilmesi yapılmamış etkinliklerin okullar tarafından tekrar incelenmesi ve kanıtlayıcı belgelerinin açılıp açılmadığı kontrol edilmelidir. Açılmayan belgeler – fotoğraflar tekrar yüklenmeli ve kaydedilmelidir.

 

Takip formu eksik kurumlarımızın listesi için tıklayınız.

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.