SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DANIŞMAN ÖĞRETMEN

Şubat ayında ilk ataması yapılacak öğretmenlere adaylık süreçlerinin ilk dönemlerinde danışmanlık yapacak öğretmenlerin belirlenebilmesi için danışman öğretmen listeleri Bakanlığımızın ilgi(a) yazıları ile istenmiştir.

Ancak gönderilen listelerin branşlar bazında toplamları, Bakanlığımızca ilan edilen atama alanlarındaki kontenjanlarla karşılaştırıldığında "İlköğretim Matematik Öğr.", "Bilişim Teknolojileri", "Din Kült. ve Ahl.Bil.", "Arapça" , "Radyo-Televizyon" ,"El San. Tek./El Sanatları", "Gıda Teknolojisi" , Ray.Sis.Tek./Ray.Sis.Elektrik-Elektronik" (8) alan/branş için danışman öğretmen sayılarının yetersiz olduğu tespit edilmiştir.

Bu nedenle İlçenizde bulunan adaylık dahil en az on yıl hizmeti olan öğretmenler arasından ulusal veya uluslararası projelerde koordinatör, danışman veya katılımcı öğretmen olarak görev almış olan, sosyal ve kültürel faaliyetlere (tiyatro gösterisi, şiir dinletisi, okul gazetesi, okul dergisi, okul gezileri, spor müsabakaları vb. etkinlikler) katılım sağlayan, iletişim becerisi ve temsil yeteneği güçlü ve mesleğinde temayüz etmiş olan öğretmenlerin bilgilerinin ekte yer alan forma (excel formatında hiç bir değişiklik yapılmadan) işlenerek en geç 12/02/2016 tarihi Saat 09:00´a kadar adpozluk@gmail.com adresine ve  Müdürlüğümüze (İnsan Kaynakları Özlük  Birimine) gönderilmesini rica ederim.

 

Not : Daha önceki listeye yazılan öğretmenler tekrar yazılmayacaktır.


Vedat TEZBİTEN

  Şube Müdürü

 

Ek için tıklayınız.

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.