SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Danışman Öğretmen

 

Şubat ayında ilk ataması yapılacak öğretmenlerin adaylık süreçlerinin ilk dönemleri için danışman öğretmenlerin belirlenmesi gerekmektedir. Bu nedenle Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarımızda bulunan adaylık dahil en az on yıl hizmeti olan öğretmenler arasında ulusal veya uluslararası projelerde koordinatör, danışman veya katılımcı öğretmen olarak görev almış olan, sosyal ve kültürel faaliyetlere (tiyatro gösterisi, şiir dinletisi, okul gazetesi, okul dergisi, okul gezileri, spor müsabakaları vb. Etkinlikler) katılım sağlayan, iletişim becerisi ve temsil yeteneği güçlü ve mesleğinde temayüz etmiş olan öğretmenlerin bilgilerinin ekte yer alan forma (excel formatında) işlenerek en geç 06/01/2016 tarihine kadar Müdürlüğümüze gönderilmesini rica ederim.


Form için tıklayınız.

 

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.