SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi (ÖNEMLİ) - Tüm Okul Müd.

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün ilgi (b) yazılarında belirtilen usul ve esaslar doğrultusunda Fatih Projesi kapsamında etkileşimli tahta kurulumu yapılan okullara Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır. Görevlendirmelere öncelikli olarak 1.faz kapsamındaki okullardan başlanacaktır.

"BT Rehber Öğretmen Görevlendirmesi" konulu Müdürlüğümüz resmi yazısı tüm resmi okul müdürlüklerine gönderilmiştir.

İlçemiz okullarında görevli öğretmenlerinize gerekli duyurunun imza karşılığı yapılarak, şartları taşıyan öğretmenlerin başvurularını http://sakarya.meb.gov.tr/bitero sayfasında yer alan BTR başvuru menüsünden TC.Kimlik Numaraları ile  yaparak okul Müdürlüğünce onaylanmış başvuru formlarının ve istenilen belgelerin 11 Eylül 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar resmi yazı ile Müdürlüğümüze gönderilmesi önemle rica olunur.

 

Bakanlık "BT Rehberliği Görevi" konulu yazı ve ekleri (Başvuru Formu) için tıklayınız >>>

 

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.