SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bisiklet Dağıtımı (İlkokul ve Ortaokulların Dikkatine)

 

Tüm Resmi İlkokul ve Ortaokulların Dikkatine
Resmi Gazetede yayımlanan 2010/22 sayılı Başbakanlık Genelgesi kapsamında Sağlık Bakanlığı tarafından "Türkiye Sağlıklı Beslenme Hareketli Hayat Programı"nın yürütüldüğü ve söz konusu program doğrultusunda 23 Nisan 2016 tarihinde ilkokul ve ortaokullarda bisiklet dağıtımının planlandığı belirtilmektedir.  Bu kapsamda;   -Bisikletlerin hangi öğrenciye  verileceği konusunda öğrencinin; bisikletinin olmaması, ailesi tarafından bisiklet temin edilmesinin mümkün olmaması, dersler ve genel durum itibarıyla örnek teşkil etmesi, sağlıkla ilgili öğrenci kulübünde veya faaliyetlerde yer alması kriterlerine dikkat edilmesi ve bisiklet dağıtımı , -Okul müdürü ile biri rehber öğretmen olmak üzere iki öğretmenden oluşan heyet tarafından bisiklet dağıtılacak öğrencinin belirlenmesi gerekmektedir. Bilgilerinizi, okulunuzdan seçilecek 1 öğrenci isminin  Ekte gönderilen tabloya yazılarak 19 Nisan 2016 Çarşamba gününe kadar  adapazarimemkultur@gmail.com adresine e-posta mail yoluyla, Müdürlüğümüze ise yazıyla gönderilmesini rica ederim.

Tablo bisilleto.o.xlsx 

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.