SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen Görevlendirmesi (GÜNLÜ)

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün  yazılarında belirtilen usul ve esaslar doğrultusunda Fatih Projesi kapsamında etkileşimli tahta kurulumu yapılan okullara 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı 1.Dönem için Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmen görevlendirmesi yapılacaktır. Görevlendirmeler öncelikli olarak 1.Faz kapsamındaki okullara verilecektir. 2.Faz kapsamında Etkileşimli Tahta kurulumu yapılan, ağ altyapısı ve fiber internet bağlantısı tamamlanan  ekli listedeki okullara görevlendirme yapılacaktır.

Okul ve Kurumlarımızda görevli öğretmenlere gerekli duyurunun imza karşılığı yapılarak, şartları taşıyan öğretmenlerin başvurularını http://sakarya.meb.gov.tr/bitero sayfasında yer alan BTR başvuru menüsünden TC. Kimlik numaraları ile  yaparak okul müdürlüğünce onaylanmış başvuru formlarının ve istenilen belgelerin 07.09.2018 Cuma günü mesai bitimine kadar resmi yazı ile Müdürlüğümüze  gönderilmesini gerekmektedir.

Bakalık yazısı için tıklayınız

BT Rehberliği görevini yürütecek öğretmenlerin görevleri için tıklayınız

Başvuru formu için tıklayınız

Sınıf içi uygulama formu için tıklayınız

Okul listesi için tıklayınız

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.