SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aile Yardımı ve AGİ Bildirimi

01 Ocak 2017 tarihi itibari ile KBS sistemindeki eksikliklerin giderilmesi için Web sitemizin Dokümanlar bölümünde bulunan Aile ve AGİ Bildirim formları indirilerek okulunuzda/kurumunuzda çalışan tüm personele doldurtulması gerekmektedir.

KBS Sisteminde bulunan Aile Bilgi Girişi sayfasına girilerek gerekli kontroller tarafınızdan yapılacak, varsa farklı bilgiler maaş değişiklik formuna işlenecektir. Aile, çocuk ve AGİ indiriminden yararlanma şartları formlarda belirtilmiştir. Herhangi bir yanlış ödemeye meydan vermemek için formların titizlikle doldurulması gerekmektedir. İlgili formlara sadece şartları uyup ta yardımdan yararlanacak kişiler yazılacaktır. Örneği; İki çocuklu devlet memuru olan eşlerden kanuna göre erkeğe yardım ödemesi yapılır. Erkek olan çocukların bilgilerini yazar, kadın ise sadece  eşinin çalıştığını belirtir. Çocuklarla ilgili kısmı ise boş bırakır.

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.