SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AB Projeleri Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Strateji Geliştirme Birimi tarafından 2015 Erasmus+ projeleri ile ilgili 13 okulumuza bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
AB Projeleri Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

Atatürk Anadolu Lisesinde gerçekleşen toplantının açılışında okullarımızdan gelen projelerden sorumlu okul yöneticileri ve öğretmenlere hitaben Şube Müdürü Koray KESKİN "Adapazarı İlçemizde 2015 yılı Projeler açısından çok verimli geçireceğimiz bir yıl olacak. Özellikle potansiyeli bulunan okullarımız ile daha önce proje çalışmaları yapan okullarımızın başvurularında ciddi bir artış göreceğiz. Bu noktada İlçe Milli Müdürlüğü olarak bizler maddi, manevi her türlü desteği vermeye, bu konularda danışmanlık yapmaya hazırız." dedi. 

Erasmus+ projelerinin detaylı tanıtımı ile proje hazırlama sürecinde dikkat edilmesi gerekenleri katılımcılara aktaran Çağatay ÖZKAN ise "İlçemizde projeler ile ilgili çok ciddi çalışmalar yapan okul kurumlarımız var. Bu çalışmalar ile ilgili senebaşında bir analiz gerçekleştirdik. Özellikle projeler konusunda performansların artırılmasına yönelik çalışmalara başladık. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her okulumuzun bu tür çalışmalarda etkin bir şekilde yer alması için onlarla yakın temas kurarak, birlikte güzel bir çalışmaya imza atacağız. Bilimsel ve kurumsal projelerde ve AB projelerinde Adapazarı İlçesi açısından verimli bir yıl geçireceğiz." dedi.

Toplantı, okullarımız için başarılı bir proje yılı olması temennileriyle nihayete erdi.

 


ab toplantıab toplantıab toplantıab toplantıab toplantıab toplantı

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.