SAKARYA ADAPAZARI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

21.Yüzyılda Kariyer Planlama, Doğru Meslek Seçiminde Eğitimcilerin Rolü, Tercih Danışmanlığın Çerçevesinde Meslekler, Bölümler ve Üniversiteler Konulu Çalıştay

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Kültür Üniversitesi işbirliği ile ilçemizde bulunan tüm resmi ve özel ortaöğretim kurumlarında görevli Rehberlik öğretmenleri ve ÖSYS Tercih Danışman Komisyon Üyelerine yönelik 29-30 Mayıs 2017 tarih ve 10.00-16.00 saatleri arasında "21.Yüzyılda Kariyer Planlama, Doğru Meslek Seçiminde Eğitimcilerin Rolü, Tercih Danışmanlığın Çerçevesinde Meslekler, Bölümler ve Üniversiteler" Konulu Çalıştay düzenlenecektir.

Yukarıda belirtilen tarih ve saatler arasına Erenler Şehit Bülent Yurtseven İmam Hatip Ortaokulu toplantı salonunda yapılacak olan çalıştaya resmi ve özel ortaöğretim kurumlarında görevli rehberlik öğretmenleri ve ÖSYS Tercih Danışman Komisyon üyelerinin katılması gerekmektedir. 

Karaosman Mah. Eski Hendek Cad. No79 Adapazarı / SAKARYA Adapazarı Kaymakamlığı Binası - 0 264 272 25 35 / 272 25 36 / 272 25 37

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.